Benzínové krovinorezy STIHL

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Servisná sada pre BT 131, FS 131, FS 311, HT 133, KM 131 Zobraziť väčšie

Servisná sada pre BT 131, FS 131, FS 311, HT 133, KM 131

4180 007 4103

Skladom: 0 ks ks

Na objednávku

15,90 €

15,90 € za ks

ks

Detaily

So servisnou súpravou 31 pre benzínové zemné vrtáky STIHL, krovinorezy, prerezávače na tyče a motory KombiEngines môžete vykonávať jednoduchú údržbu svojho stroja sami. Pravidelná štandardná údržba, ako je výmena vzduchového a palivového filtra a zapaľovacej sviečky, zvyšuje životnosť vášho stroja. A vďaka tomu môžete aj vy sami prispieť k tomu, aby boli komponenty a diely stroja chránené pred nečistotami a poškodením, aby vždy fungovali spoľahlivo a s optimálnym výkonom.


Servisná sada 31 pre BT 131, FR 131, FS 131, FS 311, HT 130, HT 131, HT 133 a KM 131 obsahuje nasledujúce komponenty pre bežnú údržbu:


Papierový vzduchový filter

Zapaľovacia sviečka

Palivový filter


Dlhá životnosť filtra vzduchových filtrov STIHL umožňuje dlhú dobu prevádzky vašich strojov. Papierové filtre STIHL sú vďaka svojim potiahnutým povrchom odolné voči striekajúcej vode. Čisté filtre zvyšujú výkon motora, znižujú spotrebu paliva a uľahčujú štartovanie zariadenia. Pravidelnou výmenou papierového vzduchového filtra je motor vášho stroja spoľahlivo chránený pred abrazívnym prachom. Výkon je zachovaný, spotreba je nízka a môžete pokračovať v jednoduchom štartovaní vášho stroja ako obvykle.


Mali by ste tiež skontrolovať palivový filter, aby sa do motora nedostali žiadne cudzie častice cez palivo. Pravidelná výmena týchto komponentov chráni motor a podporuje jeho dlhú životnosť. Odporúčame tiež vymeniť zapaľovaciu sviečku, aby bolo možné čisté spaľovanie v motore a tým aj optimálny výkon vášho náradia.


Na bežné údržbárske práce nepotrebujete žiadne ďalšie nástroje. Na výmenu vzduchového filtra a zapaľovacej sviečky môžete použiť kombinovaný kľúč, ktorý je súčasťou dodávky vášho stroja. V balení servisnej súpravy je integrovaný háčik na uvoľnenie palivového filtra.

Súvisiací tovar

ďalšie produkty